ATRIUM KOSZALIN

Twoje Centrum Handlowe!

MIELNO

Wypoczynek w Polsce to bardzo dobry pomysł zarówno na weekend, wakacje czy inny wyjazd rodziny. Wybór odpowiedniej miejscowości uzależniony jest przede wszystkim od preferowanej formy odpoczynku, odległości danej miejscowości, jak również bazy noclegowej czy finansów. Jednym z atrakcyjnych turystycznie miejsc jest Mielno. Czym charakteryzuje się Mielno? Jakie atrakcje oferuje ten nadmorski kurort? Co można robić na terenie miasta i okolic? Ile kosztują noclegi w Mielnie? I gdzie znaleźć najlepsze oferty noclegowe?


Noclegi nad Morzem - Mielno

Mileno to miejscowość położona nad Morzem Bałtyckim, jak również znanym jeziorem Jamno. Jest to miasto z dwoma popularnymi kąpieliskami, na których terenie można rozwijać swoje pasję, uprawiać sporty wodne, jak również wypocząć i zaczerpnąć świeżego, morskiego powietrza.

Zaletą tego terenu jest również bardzo dobrze rozwinięta baza noclegowa. Wybór apartamentu, hotelu czy campingu ułatwiają dobre warunki oraz dostosowanie się właścicieli do potrzeb klientów. Atrakcyjne noclegi w Mielnie dostosowane są do potrzeb rodzin, turystów podróżujących ze zwierzętami, osób niepełnosprawnych, jak i spotkań i wyjazdów biznesowych. Ten nadmorski kurort charakteryzuje się również mnogością atrakcji i możliwością poznania tamtejszej kultury czy regionalnej kuchni.

MIELNO

Atrakcje turystyczne Mielna

Wybór wczasów najczęściej uzależniony jest od preferencji turystów. Miejscowość ta spełnia oczekiwania zarówno ludzi chcących odpocząć, zrelaksować się, nabrać siły czy zregenerować i poprawić zdrowie, jak również dla rodzin z dziećmi lub aktywnych turystów. Wypoczynek nad morzem znacznie poprawia samopoczucie oraz sferę emocjonalną.

Atrakcje turystyczne w Mielnie i okolicy:

  • plaża w Mielnie - wypoczynek na słońcu, zabawa w wodzie, piknik na świeżym powietrzu,
  • Latarnia Morska w Gąskach - obiekt zbudowany pod koniec XIX. Na szczyt latani prowadzą kręte, granitowe schody. Możliwość poznania historii latarni, jak również obejrzenia panoramy terenu.
  • Promenada Przyjaźni - spokojne i niezapomniane wczasy można rozpocząć od głównej atrakcji Mielna - spokojnego, romantycznego, rodzinnego spaceru głównym deptakiem gminy. Długość ścieżki spacerowej wynosi około 1,5 km, a podczas przechadzki można podziwiać spokojnie falujące morze bądź zatopić się w świat pamiątek i regionalnych produktów.
  • przystań rybacka w Unieściu - miejsce często odwiedzane przez turystów. Na jego ternie możliwe jest zakupienie świeżej ryby, jak również poznanie zwyczajów, obowiązków oraz pracy prawdziwych rybaków.
  • trasy rowerowe w Mielnie i okolicy - aktywny wypoczynek nad morzem to przede wszystkim długie spokojne wyjazdy rowerowe. Mnogość tras oraz szlaków turystycznych podwyższa atrakcyjność terenu.
  • wiele innych... 

POZNAJ MIELNO

Mielno idealne na wakacje

 Jak widać w Mielnie każdy znajdzie coś dla siebie. Bez wątpienia Mielno spełni oczekiwania rodziny, pragnącej spędzić wczasy nad morzem, szukających rozrywki oraz interesujących miejsc na trasie wycieczki. Noclegi w Mielnie oferują duży wybór, więc bez problemu można znaleźć coś odpowiedniego: od tanich kwater, przez pensjonaty, po komfortowe apartamenty.

MIELNO NA MAPIE

© Atrium Koszalin, Twoje Centrum Handlowe